Doprava a platba

DOPRAVA

1. Osobní vyzvednutí 

Objednávku si můžete zdarma vyzvednout na adrese Schnirchova 4, Praha 7 v otevírací době naší kamenné prodejny.

2. Liftago expresní doručení po Praze

Pokud na objednávku spěcháte, je možné využít v naší otevírací době (ÚT-ČT 14-18 hodin) expresní doručení Liftagem do 60 minut. Cena za tuto službu je 255 Kč.

3. Liftago hromadné doručení po Praze

Hromadné doručení Liftagem je každý čtvrtek mezi 16 -18 hodinou. Cena za tuto službu je 180 Kč.

4. Doručení na adresu po celé ČR

Doručujeme po ČR prostřednictvím služby PPL za 109 Kč. Objednávky odesíláme začátkem týdne, aby k vám rostliny dorazily v pořádku ještě před víkendem. V zimě k rostlinkám přidáváme do balíčku heatpack (40 Kč), abychom rostlinám vytvořili komfortní prostředí pro cestu v balíčku. Posíláme pouze, pokud noční teploty neklesnou pod 0 °C.

Rostliny jsou precizně zabalené a zabezpečené proti poškození během přepravy, nemusíte se jejich odeslání kurýrem obávat.

Balík od kurýra s rostlinami si prosím převezměte v den, kdy vám jej kurýr poprvé doručuje, aby k vám rostlina dorazila v pořádku.

5. Doručení na výdejní místo Slovensko

Na Slovensko doručujeme balíčky prostřednictvím Zásilkovny na výdejní místo. Cena je 149 Kč. Objednávky odesíláme začátkem týdne, aby k vám rostliny dorazily v pořádku ještě před víkendem. V zimě k rostlinkám přidáváme do balíčku heatpack (40 Kč), abychom rostlinám vytvořili komfortní prostředí pro cestu v balíčku. Posíláme pouze, pokud noční teploty neklesnou pod 0 °C.

Rostliny jsou precizně zabalené a zabezpečené proti poškození během přepravy, nemusíte se jejich odeslání kurýrem obávat.

Zásilku  s rostlinami si prosím vyzvedněte v den, kdy vám přijde informace o uložení balíku na výdejním místě, aby k vám rostlina dorazila v pořádku.

 

PLATBA

Platit v našem eshopu můžete přes platební bránu Stripebankovním převodem nebo v hotovosti či platební kartou na prodejně. Způsob platby si vyberete v pokladně.